Seznam skladb za 22. 6. 2019 13.00–19.00 Andrej Dujc
1. Franolić & Ćulap & Jovanović - Bujrum (04:47)
2. Tom Zé - Mã (03:56)
3. Bombino - Ashuhada (Martyrs of the First Rebellioni) (03:24)
4. Kasai Allstars - Lobelela (05:36)
5. Šumski - Jednoga dana (03:55)
6. Youngblood Brass Band - Fahr E Mal (Instrumental) (03:47)
7. Red Hot Chilli Peppers - subway to venus( 4:24)
8. Masters Of Reality - Deep In The Hole (04:32)
9. Che - The Knife (03:39)
10. Joe Lally - Nothing To Lose (02:07)
11. Golden - Vitamin G (05:02)
12. Zappa-Mothers - Camarillo Brillo (03:59)
13. The Yossarians - I Have Eyes (05:08)
14. Fun^Da^Mental - See I a (Dust on Ants Feet) (04:59)
15. Darla Smoking - Golden Blood (04:54)
16. Twilight Circus Dub Sound System - Trouble Dub Plate (04:51)
17. tUnE-YaRdS - Hammer (03:15)
18. Jimi Tenor & Tony Allen - Path to Wisdom (05:51)
19. Styröfoam - Rapture (03:12)
20. OYGN - Skurjen Spomin (04:31)
21. The Evil Usses - Buzz Gots Beef (03:50)
22. Saul Williams - Grippo (03:03)
23. Hot Snakes - Death Doula (03:50)
24. Big Business - People Behave (04:27)
25. High on Fire - The Falconist (06:06)
26. Marc Ribot - Rata de dos Patas (04:46)
27. Wrinkar Experience - Ballad of a Sad Young Woman (04:44)
28. Gastrbajtrs - Poleti ne puščaj okna odprta (03:47)
29. James Chance & The Contortions - The Flesh Is Weak (03:42)
30. Gentle Giant - Wreck (04:40)
31. Izvir - Medtem (02:47)
32. Didiwa - Zelena oaza (03:49)
33. Shilpa Ray - Shilpa Ray's Got a Heart Full of Dirt (04:12)
34. Vita Mavrič In Jani Kovačič - Zadnja Noč (02:55)
35. Tom Waits - Fish in the Jailhouse (04:22)
36. Moskau - The Cecil Hotel (04:39)
37. Orchestre du Montplaisant - Chouchou Terie (02:44)
38. nemanja - The Wheel of Fortune (03:05)
39. A Hawk And A Hacksaw - Maremaillette (04:41)
40. ODDELEK 8 - Quartar (04:15)
41. MIke Patton - L'Uomo Che Non Sapeva Amare (03:17)
42. Mort Garson - - Track 7 (03:00)
43. Bireli Lagrene - Captain Ferber (05:25)
44. Linton Kwesi Johnson - It Noh Funny (03:42)
45. John Scofield - Dub Dub (06:06)
46. Tchan-Tchou Vidal - La gitane (02:40)
47. Jarboli - Ja Opet Bicu Tvoj (01:56)
48. Satanique Samba Trio - Luciferi Turn Turn (01:38)
49. Battles - Race: In (04:50)
50. Orlando Julius with the Heliocentrics - Aseni (05:18)
51. Aram Bajakian's Kef - Laz Bar (04:27)
52. Neu! - Neuschnee (04:00)
53. ŠKM banda - Puščava (06:08)
54. Big Ups - PPP (02:35)
55. Lädernunnan - Ensam i natt (01:53)
56. Horror Vacui - Return Of The Empire (04:54)
57. Dubzilla - Gajbe (06:15)
58. Mad Season - Long Gone Day (04:52)
59. Darkwood Dub - Filadelfija (03:00)
60. Tinariwen - Chaghaybou (04:20)
61. Širom - Maestro Kneading Screams of Joy (Maestro mane vriskanje) (10:49)
Prikaži Komentarje
Komentarji
Ali vas lahko prosim za objavo dopoldanske glasbene opreme za ta dan, 22.6.?
nekaj takega je bilo na ta datum od 7-11 vključno z jingli
John Lake - Temple of Baal-shamin
How To Dress Well - Running Back
Blaž - Yoghurt (Borka Remix)
The Samps - Yellow Jacket
- UC-994 (ŠIRI RŠ FONOTEKA 2)
Karmakoma - Zeleni Jurij
Bill Callahan - Ride My Dub
STANKO&DARKA - MI SE MAMO RADIO
Richard Hell & The Voidoids - Blank Generation
Motëm - Bakeneko
NAPO - RS POPOLNI
Zomby - Overdose
Bottle Tree - Open Secret
Cooly G - GOOD TIMES
Akami - Pm
SNEJH ROGASKA - SOSED
Blood Quartet - String Theory
Auntie Flo - Train
Fire! - Would I Whip (Without Noticing)
Sampa The Great - Black Girl Magik
Hello Skinny - Bump
Micachu - Easy
- RS Mr. DJ
Edo Maajka - Minimalni Rizik
Dub Trio - Illegal Dub
tropic of cancer - the one left
ALEX - ZA VSAKIM VOGALOM
Limousine - Luk Thung (Khun Playboy)
Oddisee - Ain't That Peculiar
Cold Specks - A Quiet Chill
ROBI&HELENA - OTOTRINOLA..........
Joy Division - Interzone (RCA Demo 1979)
James Pants - Alone
Dan Deacon - Prettyboy
Tom Waits - Shake It
Dečki iz dvorišta - Boson
Living Colour - Go Away
BIGA, 359 - REZANJE BODECE ZICE
Devo - What We Do
Roberta Flack - Hey, That's No Way To Say Goodbye
Burial - Fostercare (Simbad Remix)
Bibio - À tout à l'heure
RS - RS OAZA MIRU
Current 93 - All The Pretty Little Horses
The Doors - Riders On The Storm
- SLOVASKI RS
Christian Löffler - Young Alaska
The Allman Brothers Band - Revival
Nmesh - Acid Baby (narr. Tony Bamanaboni)
Juju & Jordash - Silencio
James Bay - The Beauty
Ben Zabo - Democratie
FRANCI&TOMO - RS INTERNASIONAL
The K. - Kolonell Kilgore
The Cure - Primary
SOHN - Lights
Baby Dee - The Earlie King
Archie Pelago - Brown Oxford
#359, MACO - VREME ZLEHT
Darkstar - Foam Island
TEENGENERATE - RS IZJAVA-TEENGENERATE
New Wave Syria - Vitamins
Stereolab - Parsec
Ty Segall - Feel
Joe - Level Crossing
TBF - Objeb je lansiran
Legen - Tanac
GERMANY - NAPOVED NEMSKA
Daega Sound - Let It All Go
Jackie Mittoo - Freak Out
Šuljo - Flat
Easter - Gone Sauce
Resident Anti-Hero - Bear The Mark Proudly
Repetitor - Zdravo za gotovo
Komentiraj