Glasbeno dogajanje

Vir: Izak Kermc

 

Obvestila o dogodkih sprejemamo na: glasbena@radiostudent.si

 

Utrinek na naslovnici: finale Klubskega maratona 2021, ki se je odvil 4. septembra 2021 na letnem vrtu Gala hale na Metelkovi v Ljubljani.

 

 

Sobota, 22. junij

22. 6.: Festival Mlada Nada: Denis & Denis, Parnepar, Cryptyc Terror, Samsation @ MKNŽ, Ilirska Bistrica [fb]

22. 6: Festival Spider: Mima Zazi b2b @ Tivoli, Ljubljana [fb]

22. 6.: Festival Lent: Lelee @ Oder pri Stari trti, Maribor

22. 6.: Festival Lent: Moveknowledgement @ Pri Vodnem stolpu, Maribor

22. 6.: Poguba @ AKC Attack, Zagreb, Hrvaška

 

Nedelja, 23. junij

23. 6.: Kafe Sa Šlagom X Monokel – nedeljska matineja jugoslovanskega šlaga @ Klub Monokel, Ljubljana

 

Ponedeljek, 24. junij

24. 6.: Affinity ft. Leizel Abrahams @ Prulček, Ljubljana [fb]

24.–28. 6.: Festival sodobne glasbe .abeceda III. – .abeceda Contemporary Music Festival III.: Oskar Longyka, Manica Slapšak, Gaj Bostič @ Festivalna dvorana, Bled [fb]

24. 6.: Kresna noč: Dan D, Samo Kutin @ Poniji s Klanca, Vrhnika

 

Torek, 25. junij

25. 6.: Whoresnation, Endorphins Lost @ Klub Gromka, Ljubljana

25. 6.: Sebastjan Grego, Samo Turk @ Prulček, Ljubljana

25.–28. 6.: Festival sodobne glasbe .abeceda III. – .abeceda Contemporary Music Festival III.: Sae Lee, Anja Kralj @ Festivalna dvorana, Bled [fb]

25. 6.: Tolminator ogrevanje: Vader, Biocancer, Warside @ Trainstation Subart, Kranj [fb]

 

Sreda, 26. junij

26. 6.: Ayucaba @ Jalla Jalla, Ljubljana

26. 6.: Whoresnation, Endorphins Lost @ Klub Gromka, Ljubljana

26.–28. 6.: Festival sodobne glasbe .abeceda III. – .abeceda Contemporary Music Festival III.: Domen Kužnar @ Festivalna dvorana, Bled [fb]

26. 6.: Festival Lent: Nemanja @ Oder pri Stari trti, Maribor

26. 6.: Festival Lent: Market Garden @ Vetrinjc – BarCoda, Maribor

26. 6.: Festival Lent: Ilhan Ersahin Istanbul Sessions @ Minoriti, Maribor [fb]

 

Četrtek, 27. junij

27. 6.: Intimno: Katja Šulc @ Gala hala, Ljubljana [fb]

27. 6.: FriFormA\V: Sounding spomenik, fotografska razstava, video instalacija, koncert z vizualizacija v živo, pogovor, predavanje @ Galerija Alkatraz, Ljubljana

27.–28. 6.: Festival sodobne glasbe .abeceda III. – .abeceda Contemporary Music Festival III.: Urška Rihtaršič @ Festivalna dvorana, Bled [fb]

27. 6.: Tiziana Bertoncini, Thomas Lehn duo @ Klub Štala, Lokavec

27. 6.: Festival Lent: Fatoumata Diawara @ Minoriti, Maribor [fb]

 

Petek, 28. junij

28. 6.: Radart #15 – Raz(n)očaranje: Janneke van der Putten JNNK, Shoe and Shoelace, Gustavo Costa, Shape(s)witch, 4 33 @ Cirkulacija, Ljubljana

28. 6.: Krom b(l)ender: Minnite, Neeko, BibliBan @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

28.–28. 6.: Festival sodobne glasbe .abeceda III. – .abeceda Contemporary Music Festival III.: Lovorka Nemeš Dular, Anja Kralj, Urban Megušar @ Festivalna dvorana, Bled [fb]

28. 6.: 29. Keltika: Dejan Lapanja & Gašper Peršl, Divje jezero @ Star plac, Cerkno

28. 6.: #pLunPiTk 2024: Pavlov @ Mestni trg, Idrija

28. 6.: RotorMotor @ Trainstation Subart, Kranj

28. 6. – 5. 7.: Festival SaxGo: Tivon Pennicott kvartet @ Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica

28. 6.: Failure, Shitbrains, CarlxJohnson, Smedja in Smetke @ Kontejnr, Postojna

 

Sobota, 29. junij

29. 6.: Ko cvetijo slive album release: Slive, White Stain, Pink panker @ Klub Gromka, Ljubljana

29. 6.: Luigi Maria Maesano trio @ Prulček, Ljubljana [fb]

29. 6.: Festival Lent: Sonido Gallo Negro @ Minoriti, Maribor [fb]

29. 6. – 5. 7.: Festival SaxGo: Alessandro Malagnino, Xavier Larsson Paez, Sa Lee @ Grad Kromberk, Nova Gorica

 

Nedelja, 30. junij

30. 6.: Zvočni sprehod z augmentirano zvočno resničnostjo VRToglavi VRT @ Tomšičev drevored, Ljubljana [fb]

30. 6. – 5. 7.: Festival SaxGo: Nikita Zimin, Sandro Compagnon, Sa Lee @ Grad Kromberk, Nova Gorica

 

 

J u l i j

 

Ponedeljek, 1. julij

1. 7.: Nipplepeople, Italostboys @ Gala hala, Ljubljana [fb]

1. 7.: Jan Sever @ Prulček, Ljubljana [fb]

1. 7.: Zvočni sprehod z augmentirano zvočno resničnostjo VRToglavi VRT @ Tomšičev drevored, Ljubljana [fb]

1.–5. 7.: Festival SaxGo: Pasquale Calò kvartet @ Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica

 

Torek, 2. julij

2. 7.: Level 36 x Kapa: HHY & The Kampala Unit, heavenphetamine, Ribeiroia @ Channel Zero, Ljubljana [fb]

2. 7.: Vito Marenče duo @ Prulček, Ljubljana [fb]

2.–5. 7.: Festival SaxGo: Kopač/Simon poletni kvintet @ Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica

2. 7.: Sabbat, Gruesome, Krematorium @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

 

Sreda, 3. julij

3. 7.: Matter, PTČ, Mima & Zazi @ Gala hala, Ljubljana [fb]

3. 7.: Thy Art Is Murder, Dying Fetus, Fit For A King, Alpha Wolf, Knosis @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

3. 7.: Waverley College Jazz Band @ Prulček, Ljubljana

3. 7.: Khalif Wailin’ Walters International Quartet @ Prulček, Ljubljana

3.–5. 7.: Festival SaxGo: Trio Laznik, Grahek, Horvat @ Samostan Kostanjevica, Nova Gorica

3.–7. 7.: 15. Sajeta: Meshalka, Mauricio Takara & Carla Boregas, Contagious, Sturle Dagsland, Stem @ Tolmin [fb]

 

Četrtek, 4. julij

4. 7.: 1000 Mods, Omega Sun @ Gala hala, Ljubljana

4. 7.: Celica špila 2024: Mother Vulture, Time Keeper @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

4. 7.: Baron Crâne @ Prulček, Ljubljana [fb]

4.–7. 7.: 15. Sajeta: Youmna Saba, Ingrid Schmoliner, 33, CHRA, Šærår, Cadlag, Clockwork Voltage – Zergon @ Tolmin [fb]

4.–7. 7.: Bear Stone Festival @ Slunj, Hrvaška [fb]

 

Petek, 5. julij

5. 7.: #pLunPiTk 2024: Kontradikshn @ Mestni trg, Idrija

5. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica: Dubzilla & Klemen Klemen, Konstrakta, Kokosy @ Kostanjevica na Krki

5. 7.: Metaljot Raspaljot: Pestilence, Kaoz, 1914, Skytower, Rotting Christ, Bombarder, Slugpit, Dekadent @ Graščinsko dvorišče, Laško

5. 7.: Boštjan Franetič kvartet, predstavitev albuma Sicilijanka @ Klub Štala, Lokavec

5. 7.: Festival SaxGo: All Together Now @ Kulturni dom Nova Gorica, Nova Gorica

5.–7. 7.: 15. Sajeta: Laura Agnusdei & Daniele Fabris, NousDeux Étrange Ensemble, Pretty Addicted, The Shuffle Demons, Katja Šulc, Kanda, Kodža i Nebojša, Clockwork Voltage – BeatMyth, Hybrida @ Tolmin [fb]

5.–7. 7.: Bear Stone Festival @ Slunj, Hrvaška [fb]

5.–7. 7.: Lars Rock Fest: Benefits, Crocodiles, The Stand @ Giardini pubblici, Chiusi - Siena, Toscana, Italija

 

Sobota, 6. julij

6. 7.: Moving As A Giant, predstavitev prvenca, Gašper Letonja @ Gala hala, Ljubljana [fb]

6. 7.: Kitzavi Tzalon @ Prulček, Ljubljana [fb]

6. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica: Zoster, Vojko V, Gnome @ Kostanjevica na Krki

6.–7. 7.: 15. Sajeta: Clockwork Voltage chill – 08080 & DUF, Ilpo Väisänen, Blaž, Širom, Guido Möbius, Red Snapper, Thomas Fehlmann, S.putnik @ Tolmin [fb]

6. 7.: Krater vol. II: Marka San, Vrama, RZN @ Klub eMCe plac, Velenje

6. 7.: High on Fire @ Arena Wien, Dunaj, Avstrija

6.–7. 7.: Bear Stone Festival @ Slunj, Hrvaška [fb]

6.–7. 7.: Lars Rock Fest: Gilla Band, Ditz, Flame Parade, Any Other @ Giardini pubblici, Chiusi - Siena, Toscana, Italija

 

Nedelja, 7. julij

7. 7.: Poletje v Šiški: Ingver in Gverilke @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

7. 7.: 15. Sajeta: Mali demon, Ana Čop & Kristijan Krajnčan, Anushka Chkheidze, Bakalina Velika, Auf Wiedersehen @ Tolmin [fb]

7. 7.: Bear Stone Festival @ Slunj, Hrvaška [fb]

7. 7.: Slowdive @ Piazza Castello, Sesto al Reghena, Pordenone, Italija

7. 7.: Lars Rock Fest: Fantastic Negrito, Psyché @ Giardini pubblici, Chiusi - Siena, Toscana, Italija

 

Ponedeljek, 8. julij

8. 7.: The Oakleys @ Prulček, Ljubljana [fb]

8. 7.: Zvočna kopel @ Klub Štala, Lokavec

 

Torek, 9. julij

9. 7.: Dreamers' corner @ Prulček, Ljubljana [fb]

9. 7.: Max & Iggor Cavalera @ Trainstation Subart, Kranj

 

Sreda, 10. julij

10.–13. 7.: 65. Jazz festival Ljubljana @ več lokacij, Ljubljana [fb]

10. 7.: Poletje v Šiški: Das Kinn @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

10.–13. 7.: 65. Jazz festival Ljubljana: Chief Adjuah, Terence Blanchard @ Križanke, Ljubljana [fb]

10. 7.: ShekBand @ Prulček, Ljubljana [fb]

 

Četrtek, 11. julij

11.–13. 7.: 65. Jazz festival Ljubljana: John Scofield, Dave Holland duo @ Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana [fb]

11. 7.: Tschimy @ Gala hala, Ljubljana

11. 7.: Celica špila 2024: Ni, U$IŁ @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

11. 7.: Teo Wise @ Jalla Jalla, Ljubljana

11.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Petek, 12. julij

12.–13. 7.: 65. Jazz festival Ljubljana @ več lokacij, Ljubljana [fb]

12. 7.: Jazz cats @ Prulček, Ljubljana [fb]

12. 7.: The Exploited, Odpadki Civilizacije, Odpisani, Opran Možgan @ TrainStation SubArt, Kranj [fb]

12.–13. 7.: 26. festival drugačne glasbe Trnje: Escarnium, Neven, Hyacinth, Teo Wise, Gummo, Descartes a Kant, Dobladores de Sonido, Svojat, Redotting, BibliBan, Grinta, Green Crack @ Trnje, Pivka

12.–13. 7.: Vratolom – The last mosh: Escuela Grind, Hellripper, Traitor, Basement Torture Killings, Hobos, Rabid Dogs, Srd, Vulvathrone, Human Host Body, Diamond Dust, Black Camo @ Letni kino ob Škalskem jezeru, Velenje

12.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Sobota, 13. julij

13. 7.: 65. Jazz festival Ljubljana @ več lokacij, Ljubljana [fb]

13. 7.: Aval +- @ Prulček, Ljubljana [fb]

13. 7.: 26. festival drugačne glasbe Trnje: Escarnium, Neven, Hyacinth, Teo Wise, Gummo, Descartes a Kant, Dobladores de Sonido, Svojat, Redotting, BibliBan, Grinta, Green Crack @ Trnje, Pivka

13. 7.: Vratolom – The last mosh: Escuela Grind, Hellripper, Traitor, Basement Torture Killings, Hobos, Rabid Dogs, Srd, Vulvathrone, Human Host Body, Diamond Dust, Black Camo @ Letni kino ob Škalskem jezeru, Velenje

13. 7.: StonerKras: Colour Haze, Black Rainbows, Black Mamba rock Explosion, Savanah, Britof @ Kulturni dom Prosek, Trst, Italija [fb]

13.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Nedelja, 14. julij

14.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Ponedeljek, 15. julij

15.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Torek, 16. julij

16.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

16. 7.: Khruangbin @ Šalata, Zagreb, Hrvaška

 

Sreda, 17. julij

17. 7.: Vehemencia, Salabakter @ Jalla Jalla, Ljubljana

17. 7.: Poletje v Šiški: Primož Vidovič @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

17. 7.: Embryo @ Prulček, Ljubljana [fb]

17.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Četrtek, 18. julij

18. 7.: Celica špila 2024: Jacuzzy Krall & Jaquzzllee, Majkun @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

18. 7.: Manca Fekonja Quartet @ Prulček, Ljubljana [fb]

18.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Petek, 19. julij

19.–20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Sobota, 20. julij

20. 7.: The Stroymachine @ TrainStation SubArt, Kranj

20. 7.: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner #15: Koala Voice, Vagina Corporation, Svojat @ Puštalski grad, Škofja Loka

20. 7.: Tam Tam Music Festival 2024: Klinika Denisa Kataneca, Them Moose Rush, Nemeček, Rolo, Vizelj, Ljubičice, Portron Portron Lopez, Dimitrije Dimitrijević, Vagina Corporation ... @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Nedelja, 21. julij

21. 7.: Chaser, Skeetch @ Mostovna, Solkan

 

Ponedeljek, 22. julij

22. 7.: Cinnamon Sun @ Prulček, Ljubljana [fb]

22. 7.: Zvočna kopel @ Klub Štala, Lokavec

 

Sreda, 24. julij

24. 7.: Poletje v Šiški: Rok Zalokar & Žiga Smrdel @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

 

Četrtek, 25. julij

25. 7.: Celica špila 2024: John Moods, Lev B Marn @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

25. 7.: Mind Tree @ Prulček, Ljubljana

25. 7.: Jimmy Barka Experience @ TrainStation SubArt, Kranj

 

Petek, 26. julij

26. 7.: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner #15: Nejc Pipp, Borka, Glezzi @ Puštalski grad, Škofja Loka

26. 7.: Dunraven, No Rules @ Letni kino ob Škalskem jezeru, Velenje

 

Sobota, 27. julij

27. 7.: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner #15: Klemen Klemen, Ezy-G & YNGFirefly, Revirgin, tachyon @ Puštalski grad, Škofja Loka

27. 7.: Stoned Jesus, Dopelord @ Arena Wien, Dunaj, Avstrija

 

Nedelja, 28. julij

28. 7.: Baroness @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, Hrvaška

 

Ponedeljek, 29. julij

29. 7.: Piotr Budniak Essential Group @ Prulček, Ljubljana [fb]

29. 7.: Suffocation @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

 

Torek, 30. julij

30. 7.: Sebastjan Grego & Samo Turk @ Prulček, Ljubljana [fb]

 

Sreda, 31. julij

31. 7.: Poletje v Šiški: Glam @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

 

 

A v g u s t – D e c e m b e r

 

1. 8.: Celica špila 2024: Bregove dere, Plesni @ Hostel Celica, Ljubljana

1. 8.: Zvočna kopel @ Klub Štala, Lokavec

1. 8.: Nihiloxica @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

2. 8.: Tehnopolis: Electrosaurus, Thon Kland, Dojaja, Obscur @ Publika bar, Ljubljana

6. 8.: Incantation, Nefarious Vermin @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

7. 8.: Poletje v Šiški: Sneaky Jesus @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

8. 8.: Celica špila 2024: Suzi soprano, Borben Dallas & His Filipino Cupids @ Hostel Celica, Ljubljana

10. 8.: The Black Dahlia Murder @ Menza pri koritu, Ljubljana

10. 8.: Sukh Mahal @ Prulček, Ljubljana [fb]

11. 8.: Ufomammut, Omega Sun, Rifftree @ DC Rojc, Pula, Hrvaška

12. 8.: Fontaines D.C., mal pre mal @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

14. 8.: Poletje v Šiški: Panik Deluxe @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

16.–17. 8.: Nindri indri: Muzikačaka, HRTL, auto, Plesni, Kleemar, Ezy-G, Nyos, Pinke Panke, Fraw Blanka, Marka San @ Pomurje

20. 8.: Klemen Kotar & Dušni pastirji @ Prulček, Ljubljana

20. 8.: Militarie Gun, Lip Critic @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

21. 8.: Poletje v Šiški: Ronia @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

22. 8.: Celica špila 2024: Hoba, Ambra @ Hostel Celica, Ljubljana

22. 8.: Zvočna kopel @ Klub Štala, Lokavec

23. 8.: Tadej's News @ Prulček, Ljubljana

28. 8.: Poletje v Šiški: Ronia @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana [fb]

28. 8.: Adam Klemm Banda @ Prulček, Ljubljana

28. 8.: Wiyaala & The YagaYagas @ Špital za prjatle, Celje

29. 8.: Celica špila 2024: Nemanja @ Hostel Celica, Ljubljana

30.–31. 8.: Breka Fest XV.: Clitgore, Mastic Scum, Gutfuck, Choked by Own Vomits, Perfect Sky, Sakrabolt, Serpentslain, Divine Inferus, Panicka ... @ Srednja Bistrica, Črešnovci

30. 8.: Flower, State Manufactured Terror @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

2. 9.: Zvočna kopel @ Klub Štala, Lokavec

4. 9.: Poletje v Šiški: slava slave @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana

5. 9.: Celica špila 2024: AUA, Moving as a Giant @ Hostel Celica, Ljubljana

6. 9.: Pun(č)k #3 @ Klub Gromka, Ljubljana

7. 9.: Poletje v Šiški: Filaments of Existence @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana

7. 9.: Brutal Janez Fest 2024 @ MC Pekarna, Maribor

11. 9.: Poletje v Šiški: April Marmara @ Kino Šiška, kavarna, Ljubljana

11. 9.: Tribute to Wes Montgomery @ Prulček, Ljubljana

14. 9.: Kvlt ov Seitan: Udånde, Solipsism @ Klub Gromka, Ljubljana

14. 9.: Hora Nova @ Prulček, Ljubljana

20. 9.: Reverend Beat-Man ... @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

21. 9.: Mudhoney, Søwt @ Arena Wien, Dunaj, Avstrija

24. 9.: Big|Brave, MJ Guider @ Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana [fb]

25. 9.: Guido Spannocchi Quartet @ Prulček, Ljubljana

26. 9.: Tatovi podob: Tehnoburleska @ Klub Gromka, Ljubljana

27. 9.: Nekužim crew: PV fešta @ Klub Gromka, Ljubljana

27. 9.: ​Philip Eden, Marina Tantanozi, Frantz Loriot trio @ Klub Štala, Lokavec

28. 9.: The Hahas and the Blablas ... @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

1. 10.: Deaf Kids, Test @ Klub Gromka, Ljubljana

3. 10.: Kalandra, Lili Refrain @ Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana [fb]

4. 10.: Acid Row ... @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

5. 10.: Orlek, koncert ob 35. obletnici @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

6. 10.: Prehistoric War Cult, Dolchstoß @ Kontejnr, Postojna

9. 10.: Mag, Koridor @ Klub Gromka, Ljubljana

11. 10.: Sam Shalabi, Nicolas Caloia, Yves Charuest trio @ Klub Štala, Lokavec

12. 10.: Nadsat ... @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

13. 10.: Cannibal Corpse, Municipal Waste, Immolation, Schizophrenia @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

14. 10.: Russian Circles, Rezn @ Arena Wien, Dunaj, Avstrija

15. 10.: Mizmor @ Menza pri koritu, Ljubljana

15. 10.: Fu Manchu @ Arena Wien, Dunaj, Avstrija

15. 10.: Nick Cave & The Bad Seeds @ Arena, Zagreb, Hrvaška

16. 10.: Fink, Finnegan Tui @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

18. 10.: Koala Voice, predstavitev albuma Auf Wiedersehen @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

18. 10.: Adam Čehovin, Maj Špacapan duo @ Klub Štala, Lokavec

21. 10.: King Buzzo, Trevor Dunn @ Arena Wien, Dunaj, Avstrija

26. 10.: Sadhus, Half Gramme of Soma @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

29. 10.: John Maus @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

31. 10.: Samo Kutin, Pascal Battus duo @ Klub Štala, Lokavec

6. 11.: Divanhana @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

8. 11.: ​Divje jezero @ Klub Štala, Lokavec

8. 11.: Josipa Lisac @ Delavski dom, Trbovlje

8. 11.: Ulcerate, Selbst @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

15. 11.: Chelsea Wolfe, Mary Jane Dunphe @ Kino Šiška, dvorana Katedrala [fb]

18. 11.: Alcest, Doodseskader, Svalbarduk @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

22. 11.: June Yun Quintet @ Prulček, Ljubljana

29. 11.: Josipa Lisac @ Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana [fb]

29. 11.: ​ŠKM banda @ Klub Štala, Lokavec

13. 12.: ​Cristiana Fusillo, Jaka Hawlina, Boštjan Perovšek, Boris Janje @ Klub Štala, Lokavec

 

 

2 0 2 5

 

28.–31. 5.: 41. Druga godba @ Ljubljana